12. ročník akce Hrajme si i hlavou

12. ročník akce Hrajme si i hlavou proběhne tradičně na konci června — 20. a 21. 6. 2019. Na co se můžete těšit? Především na spoustu pokusů, her a zábavy. Přírodovědecká fakulta UHK bude připravena představit známé i nové experimenty. A témat bude neuvěřitelně moc. Tak například atmosférický tlak, bubliny, čas, kapalný dusík ... Bude to prostě komplet od A do Z, což je i motto letošního ročníku.

Pro bližší informace sledujte i náš facebook, kde budeme odhalovat, jak probíhají přípravy.

Přijďte si vše vyzkoušet a zažít na vlastní oči!

Těší se na vás i váš Albert!Už několikrát jsme v rámci Hrajme si i hlavou pomáhali zvířátkům. A letos budeme pokračovat. Vyhlašujeme sbírku krmení pro záchrannou stanici v Jaroměři Jaro Jaroměř. Přineste třeba oříšky nebo staré pečivo a uspořádáme zvířátkům hostinu!!! Stanice bude mít i svůj stánek, kde vám poví víc o své práci a i o možnostech, kdy a jak stanici navštívit a jak pomáhat přírodě! Blíží informace najdete na facebookové stránce https://www.facebook.com/csopjaro.jaromer/.

Co dalšího lze přinést? Konzervy a granule (psí, kočičí), vlašské ořechy (klidně celé), pšenici, slunečnici, oves, ovesné vločky, rýži, usušené pečivo, mrkev, zelí, salát, květák, kedlubnu a směsi zrní pro exotické ptactvo či morčata.

Děkujeme moc!Organizátoři


Univerzita Hradec Králové

Dále se na akci představí


SPC pro děti s vadami zraku při SŠ, ZŠ a MŠ Štefánikova
Hradec Králové

Dům dětí a mládeže
Hradce Králové

Kontakt:

michaela.krizova@uhk.cz


Aktivity jsou prováděny v rámci projektu: „Zlepšení podmínek pro výuku technických oborů včetně zvýšení
motivace žáků ke vzdělávání se v těchto oborech“, reg. č. CZ.1.07/1.1.05/02.0043.